Haber
Milli sporcu Kaan Kahriman, Gençler ve 23 Yaş Altı Halter Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu oldu
![](https://habercatalzeytin.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/milli-sporcu-kaan-kahriman-gencler-ve-23-yas-alti-halter-sampiyonasinda-avrupa-sampiyonu-oldu-pCYDx5Qa.webp)
Romanya’da düzenlenen Gençler ve 23 Yaş Altı Halter Şampiyonası’nın üçüncü gününde milli atlet Kaan Kahriman, genç erkekler 67 kiloda 3 altın madalya kazanarak Avrupa şampiyonu oldu.
Türkiye Halter Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, başkent Bükreş’te düzenlenen şampiyonada Türkiye’yi temsil eden Kaan Kahriman koparmada 137, silkmede 156 ve toplamda 293 kiloyla 3 altın madalya kazandı.
Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Talat Ünlü, Avrupa şampiyonu sporcuyu, kulübünü, antrenörlerini ve ailesini tebrik etti.